پیام شهردار و شورای شهر ابرکوه

طی صدور پیامی؛
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه خزان زودهنگام و کبود شدن یاس بوستان پیامبر (ص) را به عموم شیعیان تسلیت گفتند
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابرکوه، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ابرکوه طی صدور پیامی ایام فاطمیه و سوگواری بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و عموم شیعیان به‌ویژه مردم عزادار ابرکوه تعزیت گفتند.
متن پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به شرح ذیل است:
بسمه‌تعالی
فاطمه پاره تن من است؛ هرکه او را بیازارد، مرا آزرده‌خاطر کرده و هر که او را شاد کند، مرا نیز خوشحال نموده است. (حضرت محمد (ص))
سلام و درود خدا بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و محبوب ملائکه مقرب در عرش الهی است.
حضرت فاطمه زهرا (س)، صبر لایزال نبوی بود که چادر به سر می‏کشید و در کوچه‏ های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می‏شد، سیلی ستم و تازیانه کینه را به جان می‌خرید تا هجوم تندبادِ کوردلان و انکارکنندگان، شمع ولایت و حقیقت را خاموش نکند.
عفت از زهرای اطهر سرچشمه گرفته، زنانگی در کلاس درس او سرمشق می‌گرفت و «مادر» از برکت وجود یگانه دخت پیغمبر هویت و معنی یافت.
بدین‌وسیله ایام سوگواری و شهادت بزرگ بانوی اسلام و شیر زن مدافع حریم ولایت را به مردم فهیم و متدین ابرکوه و همچنین عموم دوستداران اهل‌بیت (ع) تسلیت گفته و امید است اکنون‌که شیعه روزهای غمبار شهادت برترین بانوی زنان عالم را سپری و در مظلومیت او ندبه می‌کنند، بتوانیم از پایداری این بانو درس استقامت و مبارزه با ظلم را فراگیریم.
امید است خداوند بزرگ‌مرتبه توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین و به‌ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) را نه‌تنها در این ایام، بلکه در تمام‌روزها، ساعت‌ها و لحظه‌ها به ما بندگان عنایت فرماید.
سید علیرضا رسولی شهردار
اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه
ابرکوه همیشه باشکوه
@shahrdariabarkuh
www.abarkooh.ir