پاسخ به سوالات شهروندان

سوالات یکی از شهروندان از شهردار:
از زمان تصدی شما آمار صدور پروانه ساختمانی چقدر افزایش یا کاهش داشته است.
 تعداد آمار دستور تهیه نقشه در زمان تصدی شما
اقدامات صورت گرفته در خصوص جلوگیری از تخلف سازی
 آمار پرونده های ارجاع به کمسیون ماده 100 از ابتدای امسال به تفکیک ماهیانه تا پایان این ماه
شرح وظایف مسئول دفتر فنی شهرداری چیست و در حال حاضر چه کسی مسئول آن است؟
دبیر کمسیون ماده ۱۰۰و اعضای آن چه کسانی هستند.
 چرا پست دبیرکمیته ماده ۱۰۰ و مسئول صدور پر‌وانه یک نفر است
پاسخ مهندس حسین حاتمی شهردار ابرکوه:
زمان تصدی شهردار جدید  39 دستور تهیه نقشه  و 10 فقره پروانه ساختمانی صادر گردیده است. در همین رابطه اقدامات صورت گرفته عبارتند از: برگزاری جلسات داخلی جهت مدیریت ساخت و ساز و اقدام جهت برون سپاری پلیس ساختمان جهت ارتقاء عملکرد، اطلاع رسانی از طریق نصب بنر در چهارراه جانبازان و نقاط مختلف شهر و همچنین انتشار اطلاعیه در فضای مجازی و ارسال به خبرنگاران و بازدیدهای مستمر توسط ناظران دایره ساختمان.
 در مورد آمار پرونده های ارجاع شده به کمسیون ماده صد نیز باید اعلام کرد که از ابتدای امسال به تفکیک ماه به شرح ذیل میباشد:
 اردیبهشت 14 پرونده، خرداد 19 پرونده، تیر 28 پرونده و مرداد 17 پرونده .
مسئول  دفتر فنی شهرداری کیست شرح وظایف آن
مطابق با نمودار سازمانی شهرداری ابرکوه آقای مهندس احمدرضا اسدی در پست مسئول امور شهرسازی و معماری ( کارشناس مسئول ) و آقای مهندس حمید رستگار در پست سازمان امور  فنی و عمرانی ( کارشناس مسئول) مشغول به انجام وظیفه می باشند.
مسئولیت دبیر کمیسیون ماه صد شهرداری ابرکوه بر عهده آقای غلامرضا فتاحی می باشد. اعضای کمیسیون ماده صد این شهرداری بر اساس ماده صد قانون شهرداریها و معرفی دستگاه مربوطه ( عباس مهری نماینده وزارت کشور، سید حبیب زارعی نماینده شورای اسلامی شهر ابرکوه، محمدعلی شیر محمدی نماینده قوه قضائیه ) می باشند.
 مطابق روال همه ی شهرداریها و بر اساس قانون؛  آقای فتاحی کارشناس حوزه دایره ساختمان به عنوان دبیر کمیسیون ماده ۱۰۰ نیز انجام  وظیفه می نمایند  لازم به ذکر است ایشان حق رای و اظهار نظر در کمیسیون مربوطه را  ندارند و فقط مسئول تنظیم پرونده و ارسال به کمیسیون می باشند و این انتصاب  منافاتی با ضوابط و قوانین ندارد .