عزم جدی شهردار و شورای شهر ابرکوه جهت افزایش رضایتمندی عمومی به دور از حواشی و حزب گرایی

عزم جدی شهردار و شورای شهر ابرکوه جهت افزایش رضایتمندی عمومی به دور از حواشی و حزب گرایی  👇
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، حسین حاتمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه با حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار امام جمعه ضمن تقدیر از حسن انتخاب اعضای شورای شهر به دلیل انتخاب شهردار، اظهار کرد:  در شرایطی که مشکلات اقتصادی و معیشتی و شیوع بیماری کرونا مردم را تحت فشار قرار داده است، دلگرمی ما بر این است که حسن انتخاب شورا برای مدیریت شهری بر این قرار گرفت که مدیری با تجربه که کاردانی، مسئولیت پذیری و قابلیت های اجرایی در وی مشاهده می شود، سکان امور را در دست بگیرد.
حجت الاسلام حسینی با تأکید بر اینکه اعضای شورا دلسوزانه و خیرخواهانه در پی تأمین مصالح شهر هستند، افزود: انتظار می رود شهردار و شورای شهر با تعاملی بیش از گذشته در جهت افزایش رضایتمندی مردم تلاش کنند و اجازه ندهند دشمن در اهداف سیاسی خود با اهرم های فشار، تحریم و ... موفق شود.
در ادامه شهردار ابرکوه با بیان اینکه از بدو انقلاب تا کنون مدیران بسیاری در  شهرداری ابرکوه خدمت کرده اند، گفت: تنها هدف مجموعه شهرداری این است که به عنوان یک نهاد اجرایی و خدمتگزار که وابسته به هیچ حزب و جناحی نیست، به وظیفه خدمت رسانی خود عمل کرده و به دور از حواشی در جهت جلب رضایت عمومی گام بردارد.
حسین حاتمی در ادامه، تصریح کرد: سیاست ورزی نابجا و دیدگاه های نادرست نسبت به مسائل هرگز سرانجام مثبت و مطلوبی نخواهد داشت و ترکش های منفی آن به خود انسان باز می گردد.
حاتمی تأکید کرد: در همین راستا مجموعه شهرداری و شورای شهر تلاش دارد به دور از همه تنش ها و حواشی و تنها با هدف ایجاد رضایتمندی عمومی، با مدیریت ظرفیت ها و تهدیدهای فعلی، وضعیت موجود را حفظ و در جهت بهبود شرایط گام هایی رو به جلو و مثبت بردارد.