تبریک هفته دفاع مقدس به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و پاسداران ابرکوه

توسط شهردار و اعضای شورای شهر
تبریک هفته دفاع مقدس به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و پاسداران ابرکوه
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، حسین حاتمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه، با حضور در ناحیه مقاومت بسیج ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، از اقدامات این مجموعه در برگزاری برنامه‌ها و مراسمات گرامیداشت این هفته که با هدف حفظ دستاوردهای جنگ تحمیلی و ترویج روحیه ایثار و شهادت بود، قدردانی کردند.
شهردار ابرکوه در این دیدار اظهار کرد: جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بدون برآورد نبود و قطعاً دشمنان همه مسائل از جمله ارتش، امکانات، تجهیزات، وضعیت اقتصادی و نوپا بودن انقلاب را محاسبه کرده و تنها موردی که از دید آنان مخفی مانده و در محاسباتشان دیده نشد، قدرت بسیج، نیروهای مردمی و سپاه بود.
حسین حاتمی تصریح کرد: رشادت‌ها و پیروزی‌هایی توسط  نیروهای بسیج و سپاه در عملیات‌های مختلف و طول 8 سال دفاع مقدس رقم خورد که در حافظه تاریخ ماندنی شد و این مهم محقق نمی‌شد، مگر با مدیریت یک رهبر آگاه و شجاع.
حاتمی اذعان کرد: بُعد نظامی و نیروی انسانی در تمامی لشگرها و نیروهای مسلح و نظامی دنیا حاکم است، اما ویژگی خاص مجموعه سپاه و بسیج، بُعد اجتماعی، فرهنگی و ایمانی آن است که هم در طول جنگ رشادت، ایثار و ازخودگذشتگی‌ها را رقم زدند و هم بَعد  از جنگ هر جایی که کشور دچار چالش شد، برای رفع مشکلات و خدمت‌رسانی به مردم پیش‌قدم بودند و هستند.
وی ادامه داد: وفاداری مجموعه بسیج و سپاه نسبت به انقلاب و نظام بر همگان مسجل است و هیچ شائبه‌ای در آن نیست؛ اما آنچه بعضاً کشور را ضعیف می‌کند  همگی ناشی از تحریم نیست بلکه تحریم‌ها از گذشته تاکنون ما را قوی‌تر کرده است؛ لذا اگر ضعفی هست ناشی از عملکرد بد ما و دوری از وظایفمان است.