تبریک مسئولین شهرستان به سکان دار جدید شهرداری ابرکوه

تبریک مسئولین شهرستان به سکان دار جدید شهرداری ابرکوه
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، برخی از روسای ادارات و ارگان های مختلف با حضور در دفتر شهردار، این سمت را به مهندس خلیل اکرمی تبریک گفته و برای وی آرزوی توفیق در راه خدمت و اعتلای شهر را مسئلت داشتند.
سرهنگ مهدی ابرقویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سرهنگ محمد حسن حسینی فرمانده نیروی انتظامی، عباس حمیدی زاده رئیس تأمین اجتماعی، حمید مشتاقیان رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، حجت الاسلام حسین فلاح زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی، سید حسین حسینی دوست شهردار و اعضای شورای شهر مهردشت، خلیل زارع رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، محمد مهدی متوسل رئیس اداره ورزش و جوانان، جهانی مسئول بسیج ادارات شهرستان و ... هر یک انتخاب و انتصاب مهندس اکرمی به عنوان شهردار شهر کهن، باستانی و نمونه گردشگری ابرکوه را تبریک گفتند.
 نامبردگان اذعان داشتند نظر به سوابق و تجارب ارزشمند و رویکرد انقلابی و جهادی شهردار جدید، شهر ابرکوه در مسیر اعتلا و ارتقا قرار خواهد گرفت.
آنان همچنین ابراز کردند: شهر ابرکوه می تواند در گام دوم انقلاب با تعهد، روحیه جهادی و تجارب ارزنده شهردار منتخب، شاهد حرکت موفق در مسیر توسعه پایدار، توزیع عادلانه خدمات و امکانات، نگاه عدالت‌گستر به اقشار مختلف، توجه به ظرفیت جوانان و افزایش نشاط و فضیلت‌های معنوی، فرهنگی و اجتماعی و جلب اعتماد عمومی باشد.
انتهای پیام