بررسی وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در صحن شورای اسلامی شهر ابرکوه

بررسی وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در صحن شورای اسلامی شهر ابرکوه
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، در پی درخواست‌های مردمی و مراجعات حضوری آنان به شورای شهر جهت بررسی طرح اقدام ملی مسکن، جلسه‌ای به همین منظور با حضور مهندس حسین حاتمی شهردار، مهندس چاکرالحسینی رئیس بنیاد مسکن انقلاب و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه برگزار شد.
اعضای شورا اظهار داشتند: علی‌رغم انجام مراسم کلنگ زنی این طرح با حضور استاندار یزد در ابرکوه و گذشت چندین ماه، هنوز هیچ‌گونه اقدام عملی در این زمینه صورت نگرفته است و با توجه به اینکه قشر عظیمی از مردم به خانه‌دار شدن از طریق این طرح امید دارند، لذا شایسته است که در جریان روند اجرایی طرح مذکور قرار گیرند.
رئیس بنیاد مسکن ابرکوه ضمن ارائه گزارش کامل و جامعی از عملکردها و رویدادها پیرامون اجرای این طرح که در سطح کلان و همچنین شهرستان انجام شده، اذعان کرد: بسیاری از مسائل مربوط به اجرای طرح باید در سطح کشور و در سطح وزارتخانه‌ها بررسی و ابلاغ شده و از عهده شهرستان خارج است.
چاکرالحسینی ابراز کرد: مسائلی که مربوط به حوزه شهرستان و استان می‌باشد با جدیت از سوی بنیاد مسکن پیگیری می‌شود؛ لکن اجرای چنین طرحی به تنهایی از عهده بنیاد مسکن خارج بوده و جهت انجام زیرساخت‌های آب، برق، گاز و تلفن نیاز به همکاری همه‌جانبه سایر دستگاه‌های اجرایی دارد.
در همین راستا اعضای شورا و شهردار ابرکوه آمادگی همه‌جانبه خود را به منظور رفع مشکلات اجرایی و هر چه سریع‌تر آغاز شدن پروژه اقدام ملی مسکن اعلام و مقرر شد مراتب جهت تسریع و تسهیل روند کار به صورت کتبی به بنیاد مسکن ابلاغ و در صورت نیاز با مراجعه به مسئولین استانی و حتی کشوری، مشکلات پیگیری شود.
انتهای پیام