اقدامات شهرداری ابرکوه در قالب ستاد مقابله با کرونا

اقدامات شهرداری ابرکوه در قالب ستاد مقابله با کرونا
سرپرست شهرداری ابرکوه در بیست و یکمین جلسه ستاد مقابله و مبارزه با ویروس کرونا ضمن بیان برخی اقدامات انجام شده توسط شهرداری به منظور مقابله با کووید 19، اظهار کرد: ضدعفونی معابر، اماکن پرتردد، ایستگاه‌های اتوبوس، بوستان‌ها، وسایل بازی در پارک‌های کودک و ... همچون روال گذشته ادامه داشته و تنها در هفته گذشته به دلیل بارندگی انجام نشد.
عباس معمارزاده از کنترل تجمعات در آرامستان شهر و لغو کلیه مراسمات در این محل خبر داد و افزود: با همکاری و هماهنگی شبکه بهداشت و درمان و واحد بهداشت محیط، آرامستان تحت کنترل است و دفن اموات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.
معمارزاده به تجمع بسیار مردم در بوستان ارمغان شهرک مهر اشاره کرد و گفت: در شب‌های اخیر به علت تجمع بسیار مردم و حضور موتورسواران، مجبور به قطع برق این بوستان شدیم.
وی از عدم بازگشایی روز بازار به علت فشردگی جمعیت و خودروها خبر داد و اذعان کرد: در بلوار ابوریحان بیرونی و سردار شهید جلایی، علاوه بر حجم گسترده افراد برای پیاده‌روی، دوچرخه و موتورسواری، پارک خودروهای سنگین و کامیون‌ها نیز خطرآفرین است و باید تدبیری برای آن اندیشیده شود.
وی در خاتمه از متولیان امر در ستاد مقابله با کرونا درخواست کرد تا کنترل بیشتری بر اصناف پرخطر همچون داروخانه‌ها، دفاتر خدمات الکترونیک، طلافروشی‌ها، نانوایی و میوه‌فروشی‌ها و ... داشته باشند.