دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با خانواده مرحوم حمیدرضا عمیقی

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با خانواده مرحوم حمیدرضا عمیقی
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه و مهندس حسین حاتمی با حضور در منزل مرحوم حمید رضا عمیقی، از والدین وی که با اهداء اعضای بدن فرزندشان به چندین بیمار زندگی دوباره بخشیدند، دلجویی و از اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه آنان تقدیر کردند.
شهردار ابرکوه در این دیدار ضمن تسلیت به خانواده عمیقی، اظهار کرد: زبان ما در وصف این ایثار و بزرگ منشی شما و گرفتن بهترین تصمیم در سخت ترین شرایط در نجات جان چند انسان با اهداء اعضای فرزند عزیزتان، قاصر است. اما نشان از تربیت صحیح خانوادگی و  ایمان راسخ شما دارد.
به استناد قرآن و روایات اسلامی، «صبر» آن چنان جایگاه ویژه ای دارد که در قاموس کانئات زیباتر از آن نیست و بر همین اساس است که گفته می شود صابران اولین گروهی هستند که به بهشت وارد می شوند.
از خدای بزرگ برای شما آرزوی طول عمر داریم و امید است که کار خیر شما بالاترین ارج ها را در نزد خداوند داشته و آثار و برکات نیک و معنوی آن، تا ابد شما را همراهی کند.  
اعضای شورای شهر نیز به نوبه خود از اقدام خانواده عمیقی که تصمیمی بسیار سخت و به موقع بود قدردانی کرده و برای روح فرزندشان آمرزش و برای خودشان نیز صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند منان خواستار شدند.