دیدار شهردار ابرکوه از کارگاه موسسه ریل گستر (الهادی) مستقر در ابرکوه

دیدار شهردار ابرکوه از کارگاه موسسه ریل گستر (الهادی) مستقر در ابرکوه
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، شهردار ابرکوه به همراه محمدرضا فاتحی فرمانده گردان امام علی(ع) حوزه امام خمینی(ره) مهردشت با مهندس کرمی مدیر کارگاه احداث راه‌آهن یزد اقلید که توسط موسسه ریل گستر (الهادی) وابسته به قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در حال انجام است، پیرامون مسائل عمرانی، دیدار و گفتگو کردند.
مهندس حسین حاتمی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های فعالین موسسه الهادی در ابرکوه، اظهار کرد: خدمات  این موسسه قطعاً آبادانی و توسعه شهر را به ارمغان خواهد آورد. لذا شهرداری ابرکوه اعلام آمادگی دارد در حوزه امور اجرایی در سطح شهر ابرکوه همکاری و همراهی لازم را با این موسسه داشته باشد.
در ادامه مهندس کرمی ضمن تقدیر از حضور شهردار و برگزاری این نشست، توضیحاتی را در رابطه با اجرای پروژه راه‌آهن در ابرکوه ارائه و ابراز امیدواری کرد  با تکمیل این قطعه از پروژه انشالله تا پایان سال شاهد حضور قطار در شهرستان ابرکوه باشیم.
گفتنی است قرارگاه خاتم که در حوزه امور سازندگی فعالیت می‌کند با محور قرار دادن روحیه جهادی با رویکرد اقتصاد مقاومتی به عنوان یک مجموعه تخصصی، ضمن به‌کارگیری پیمانکاران داخلی و تربیت مدیران در اجرای پروژه‌های ملی در رشته و گرایش‌های مختلف از جمله  نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و معدن، خطوط انتقال گاز، راه و باند، ساخت بنادر ، سد و سازه‌های دریایی و غیره فعالیت می‌کند.