خبرهای کوتاه از شهرداری ابرکوه

خبرهای کوتاه از شهرداری ابرکوه
🔸 پیگیری مجدد شهرداری بابت حل مشکل بارگیری مخلوط ؛ شهردار ابرکوه و مسئول امور مالی شهرداری ابرکوه با مصطفی نجاتی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد پیرامون مشکلات شهرداری در حوزه معادن در محل اداره کل صمت دیدار کردند.
🔸 امضاء توافق نامه فی ما بین شهرداری ابرکوه و اداره کل آب منطقه ای استان ؛  در راستای تسویه بدهی های شهرداری به بخشهای خصوصی و دولتی، شهرداری ابرکوه با امضای توافق نامه ای نسبت به تقسیط بدهی های شهرداری به آن اداره کل و پرداخت آن از آبان ماه سال جاری اقدام نمود.
 
🔸 مکاتبه شهردار ابرکوه با مهندس محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در راستای واگذاری کارگاه های مزاحم شهری؛  جهت حل و پیگیری مشکل چندین ساله اراضی کارگاههای مزاحم شهری،  مذاکرات و مکاتباتی با حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی صورت گرفت.لازم به ذکر است درخواست شهرداری ابرکوه توسط معاون استاندار به اداره کل راه و شهرسازی ارسال شده و امید است با حمایت های مسئولان استانی و اعضای شورای شهر، این مشکل 14 ساله برطرف و منافع شهرداری تأمین شود.
🔸 آغاز عملیات حصار کشی بهشت زهرا ابرکوه ؛ جهت جلوگیری از ورود برخی همشهریان که هشدارهای شهرداری را در مورد عدم ورود به بهشت زهرا جدی نمیگیرند، واحد خدمات شهری شهرداری با اجرای خاکریز، ایجاد مانع، داربست فلزی و فنس نسبت  به حصار کشی بهشت زهرا اقدام نموده است. امید است به منظور مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا همشهریان همکاری لازم را به عمل آورند.
🔸 بیش از ۱۰ هزار تن آسفالت در روزهای اخیر پخت و پخش شد.؛  جهت اجرای تعهدات به جا مانده در حوزه آسفالت شهری در مناطق سایتهای بسیجیان و  آزادگان ، با تولید قریب به ۱۰ هزار تن آسفالت توسط واحد عمران و شهرسازی طی چهار روز اقدام شد و لکه گیری و آسفالت سایر معابر نیز صورت گرفت.  
🔸 شهرداری ابرکوه مجدانه پیگیر حل موضوع دفع آبهای سطحی؛ در پی مکاتبات قبلی شهرداری با دستگاههای ذیربط و دیدار با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، در اداره کل مدیریت بحران استان، موضوع کنترل و هدایت دفع آب های سطحی غرب ابرکوه توسط شهرداری در مجموعه مدیریت بحران استان یزد پیگیری شد.