پیگیری مسائل شهر در دیدار شهردار ابرکوه با معاونین وزیر کشور و راه و شهرسازی


 
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه،  شهردار ابرکوه به منظور پیگیری برخی مشکلات و نیازهای شهری ابرکوه دیدارهای جداگانه ای با چند تن از معاونین وزرا و مسئولین کشوری داشت.
حسین حاتمی یکشنبه این هفته مصادف با دوم شهریورماه ، در دیدار با اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران و معاون وزیر کشور، مباحث مربوط به سیلاب های غرب، دفع آب های سطحی، تجهیز ساختمان شماره 2 آتش نشانی و مسائل ایمنی شهر را مطرح و قول مساعدت و همراهی از سوی این سازمان را در رابطه با پروژه دفع آب های سطحی اخذ کرد. در این رابطه مقرر گردید جهت تامین اعتبار، طرح های مربوطه از طرف استانداری تأیید و به سازمان مدیریت بحران کشور ارسال شود.
حاتمی همچنین با خیر الله خادمی مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور دیدار کرده و خواستار تسریع در اجرای پروژه کمربندی و اصلاح تقاطع های ورودی و خروجی شهر شد. ور این دیدار مقرر گردید در صورت عدم وقوع موانع و مشکلات اجرایی پیش بینی نشده، این طرح نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد. اصلاح تقاطع ورودی شهر از سمت یزد نیز از دیگر توافقات این دیدار بود.
دیدار بعدی شهردار ابرکوه با عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي کشور بود. در این دیدار  نیز مسئله خسارات وارد شده به آسفالت معابر شهری به واسطه تردد کامیون های سنگین مطرح و قول مساعد داده شد که جهت روکش آسفالت این مسیرها با همکاری شهرداری، اقدامات لازم صورت گیرد.