پیام شهردار ابرکوه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس؛

پیام شهردار ابرکوه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس؛

"امام خامنه‌ای(حفظ الله): جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد"
دفاع مقدس، نام ‏آشناترین واژه در قاموس حماسه ‏های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری ‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم ‏اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.
دفاع مقدس آموزه های فراوانی برای ملت ایران داشت که هر روز این کشور را مقتدرتر از قبل کرده و گردنه های سخت عبور داده است.
قطعا یکی از رسالت‌های مهم امروز مدیران، دمیدن روح حماسه‌های انقلابی، ایثار و مقاومت در کالبد فیزیکی جامعه است. امروز دفاع مقدس همان دفاع از اقتدار ایران اسلامی است؛ لذا در آستانه این رویداد بزرگ؛ یاد ۷خاطره دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران است را گرامی داشته و توفیق روزافزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ابرکوه را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان و عمل به منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) از خداوند منان مسئلت می نماییم.