پیام تبریک شهردار و شورای شهر به دکتر سید منصور واعظ پور

پیام تبریک شهردار و شورای شهر به دکتر سید منصور واعظ پور
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، در پی اعلام خبر انتخاب دکتر سید منصور واعظ پور به عنوان یک درصد دانشمندان برتر جهان، حسین حاتمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه، طی صدور پیامی این موفقیت علمی را به این دانشمند فرهیخته، خانواده ایشان و همچنین مردم ابرکوه تبریک گفتند.
متن پیام بدین شرح است.
بسمه تعالی
شهر ابرکوه، زادگاه بسیاری از دانشمندان، فرهیختگان، عالمان و عارفان بزرگ تاریخ است که نام این کهن شهر تاریخی را در سراسر جهان مطرح و پر آوازه کرده اند.
پس از انتصاب شایسته شما در جایگاه ریاست انجمن ریاضی ایران و عضویت در هیئت علمی دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، انتخاب افتخارآمیز حضرت عالی در جایگاه  یک درصد دانشمندان برتر جهان که قطعا با تلاش علمی بی وقفه و اندیشه  های سترگ، طی سالیان متمادی همت گماشته و آن را کسب کرده اید، مایه مباهات برای ملت ایران و به ویژه مردمان مهد نخبه پرور ابرکوه است.
کسب این جایگاه علمی را که حاصل یک عمر مجاهدت علمی و فعالیت‌های ارزشمند در توسعه علم و فناوری است را به شما، خانواده محترمتان و جامعه علمی تبریک گفته و امید است در سایه خداوند منان، شهرستان ابرکوه و همواره از برکات وجودی حضرت عالی بهره مند باشد تا جویبار زلال علم در سایه این تلاش مقدس جاری باشد.  
حسین حاتمی شهردار
اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه