پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر ابرکوه به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر ابرکوه به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر
بهمن که از راه می‌رسد، شهیدان پیمان‌نامه خونین شهادت را برای تجدید امضای تک‌تک ما می‌آورند تا فراموش نکنیم که بهمن همیشه در راه است...
دهه فجر سرآغاز طلوع دوباره اسلام، مظهر عظمت ایران اسلامی، خاستگاه ارزش‌های دینی و بخشی مهم و ماندگار از تاریخ پر افتخار ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
انقلاب اسلامی به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد قرن، حاصل پایمردی و ازجان‌گذشتگی ملت رشید و عاشورایی ایران است. دلیرمردان و شیر زنانی که برای به ثمر رساندن این نهضت الهی و تنفس در هوای پاک آزادی، خون‌های بسیاری را تقدیم کرده و با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خط‌مشی آینده خود را ترسیم کردند.
اکنون‌که ما در گام دوم انقلاب بار سنگین خدمتگزاری به مردم را برعهده‌گرفته‌ایم از خدا می‌خواهم چنان عمل کنیم که شیرینی این پیروزی هرگز در کام مردم به تلخی نگراید و خادمان راستین مردم زیر سایه درخت انقلاب اسلامی باشیم.
اینجانبان با سپاس از خداوند که در طول چهل سال مراحل تثبیت و اقتدار و پیشرفت نظام اسلامی به مردم نصرت بخشیده است، فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب (مدّظله العالی)، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین همشهریان عزیز تبریک گفته و به این بهانه مراتب سپاسگزاری خود را از همراهی و همدلی شهروندان شریف در راستای دستیابی به اهداف بلند مجموعه مدیریت شهری اعلام می‌داریم.