پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه به مناسبت هفته بسیج
بسمه‌تعالی
تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد؛ این یک رکن اساسی است. (مقام معظم رهبری حفظ الله)
تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان امام خمینی (ره) از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت ۴۰ سال از حیات پر برکت انقلاب اسلامی، ثمرات حماسه‌آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه‌ها مشهود است.
شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور نقش تعیین کننده دارد.
امروز نقش بسیجیان در سرتاسر کشور در عرصه‌های مختلف و اینکه همیشه در مواقع بحرانی به کمک مردم می‌شتابند، بر کسی پوشیده نیست در موضوع مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا نیز بسیجیان دلاور بعد از تأکیدات رهبر انقلاب، وارد میدان شده و در کنار کادر درمان و بهداشت برای شکست این ویروس بسیار سازنده عمل کردند.
بی‌شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ‌گاه نقش این نیروی پُرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان از یاد نخواهند برد.
اینجانبان فرا رسیدن هفته بسیج را به ملت شریف ایران به ویژه بسیجیان سرافراز شهرستان ابرکوه تبریک گفته و امید است اقشار مختلف بسیج در دستیابی به قله‌های افتخار روز به روز موفق و پیروز باشند.