جلسه رسمی شورا مورخ 17/9/98

با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با نام و یاد خداوند تبارک و تعالی  جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ابرکوه در محل رسمی شورا مورخ17/9/98با حضور اعضا شورا با ذکر تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید .  در ابتدا اعضا شورا پیشنهادات و مصوبات زیر علاوه بر پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردمی به نامه های اداری پاسخگو و یا به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد.

مراجعه خانم مجرد در خصوص مسائل مشکلات زمین های حریم بنای تاریخی مناره نظامیه که چندین سال می بایست توسط میراث فرهنگی تملک و ازادسازی نماید ولی در حال حاضر این مهم را انجام نداده است در صحن شورا حضور یافت و مقرر گردید خانم مجرد موضوع را ابتدا در میراث فرهنگی مطرح و چنانچه موضوع حل و فصل نگردید توسط فرمانداری موضوع پیگیری گردد.

مراجعه اقای حسن قنبری مسئول انجمن نوای دل پیرامون واگذاری زمین به این انجمن جهت برگزاری محافل ادبی و موسیقی و جذب هنرمندان در این محیط فرهنگی واقع در بلوار ابوریحان توسط شهرداری به این انجمن به شرط مالکیت شهرداری پس از اخذ مجوز از سوی شورای اسلامی شهر واگذار نماید .

مراجعه اقای زارع زاده از اهالی کوچه پارسایی 6 واقع در کمربندی که انتهای این کوچه بن بست می باشد و با توجه به اینکه در طرح تفصیلی این کوچه بن بست راه دسترسی ان به خیابان دکتر شریعتی اتصال پیدا می کند درخواست همکاری و مساعدت از شهردارمحترم و اعضا شورای اسلامی شهر جهت تملک و ازادسازی این معبر پس از گذشت 24 سال داشت و در نهایت مقرر گردید در اسرع وقت نسبت به ازاد سازی معبر اقدامات لازم گرفته شود.

.علیرضا زارع زاده  محمود فلاح زاده  محمد جواد معماریان  سید حبیب زارعی سید اصغر سجادی