جلسه رسمی شورا مورخ 10/9/98

با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با نام و یاد خداوند تبارک و تعالی  جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ابرکوه در محل رسمی شورا مورخ10/9/98با حضور اعضا شورا با ذکر تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید . در این جلسه با حضور آقای دکتر سید علیرضا رسولی شهردار محترم و اقایان حاج رضا قیومی و حاج حسن شرافت و مهندس شرافت در خصوص 4 قنات ابرجامه که در مسیر راه قرار گرفته و قنوات طی نامه شماره 3942 مورخ 22/5/98 فرمانداری مسدود گردیده به طور مفصل بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید مالکان 4 قنات به فرمانداری مراجعه و در خصوص مشکل فوق که اقایان به ازای قنات های مسدودی به میزان ان زمین یا طبق کارشناسی مبلغ ان پرداخت نمایند به فرمانداری مراجعه . تا این مشکل به طور کلی حل شود.

مراجعه اقای مجید حیدری در خصوص احداث شهرک ترافیکی در مدرسه استثنایی توسط شهرداری مقرر گردید مدرسه استثنایی نامه ای به شورای اموزش و پرورش در خصوص موضوع فوق ارجاع نماید و پس از تصویب ان در مراجع ذیربط شهرداری در این خصوص اقدامات لازم را مبذول فرمایند .

مراجعه اقایان حاج حسن صالحی و حاج اسماعیل فلاح زاده در خصوص بلوار نبی اکرم و درخواست تسریع در احداث بلوار نبی اکرم (ص) را داشته و اعضای شورا در این خصوص اعلام نمودند که طبق جلسات قبلی که مقرر گردید این بلوار جهت تسریع آن به بخش خصوصی واگذار شود اگر چنانچه این اتفاق میسر نگردید  تمهیدات دیگری اتخاذ نمائیم 0

.

 

 

 

علیرضا زارع زاده  محمود فلاح زاده  محمد جواد معماریان  سید حبیب زارعی سید اصغر سجادی