پیام تسلیت رحلت امام خمینی(ره)

عباس معمارزاده سرپرست شهرداری ابرکوه و اعضای شورای اسلامی این شهر طی صدور پیامی مشترک فرا رسیدن 14 خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی ایران و همچنین قیام خونین 15 خرداد سال 42 را به ملت سرافراز ایران تسلیت و تعزیت گفتند.
متن پیام:
چهاردهم خرداد 1368 روز وصال عاشق بی‌قرار به یگانه معبودش ،روز وداع  ملتی با مقتدای خویش و پاک‌مردی از بیشه عدالت و ایمان، و آزادمردی بی‌مانند در جهان معاصر بود که آزادمردان عالم از شمیم نفس‌های گرمش، به زندگی سلام گفتند.
امام خمينی(ره) با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم، روشنگری و تبيين راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان اباعبدالله الحسين (ع) گذاشت. بی‌تردید فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ايران همواره ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر بوده و خواهد بود.
قیام مردمی 15 خردادماه سال 42 نیز در تاریخ مبارزات ملت شریف ایران علیه استبداد و استعمار بسیار حائز اهمیت است و این روز با نام، اندیشه و مسلک امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و یادآور رشادت‌ها، ایثار و جان‌فشانی مردمی است که از قدرت‌های پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه‌های زلال خود به نظاره نشستند.
این‌جانبان سالگرد رحلت امام خمينی (ره) و شهادت ياران ايشان در فاجعه قيام خونين 15 خرداد 1342 را به عموم مردم ايران اسلامی و به ویژه شهروندان فهیم ابرکوه تسلیت گفته و امید است با پاسداری از آرمان‌های والای امام راحل (ره) و خون پاک شهدا، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری، برای سربلندی، سرافرازی و اعتلای این نظام مقدس بیش‌ازپیش تلاش نموده و همواره در این مسیر گام برداریم.