بازدید شهردار ابرکوه از سرای سالمندان ابرکوه

بازدید شهردار ابرکوه از سرای سالمندان ابرکوه
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، حسین حاتمی شهردار و علیرضا احسانفر مسئول امور مالی شهرداری ضمن بازدید از سرای سالمندان  ابرکوه، از نزدیک با مشکلات و نیازهای این مرکز آشنا شدند.
حاتمی در حاشیه این بازدید، اظهار کرد: سرای سالمندان  که به همت خیرین محترم و ارجمند شهرمان به ویژه آقای قیومی احداث و در راستای تغییر نگاه به دوران سالمندی فرهنگ سازی کرده و از ابتدای فعالیت خود اقدامات زیادی برای تکریم سالمندان در جامعه انجام داده است.
شهردار ابرکوه افزود: با توجه به کاهش جمعیت کشور و وجود یک یا دو فرزند در هر خانواده، هر چه به سمت آینده پیش می‌رویم نیاز و ضرورت آسایشگاه و سرای سالمندان بیشتر احساس می‌شود که نیازمند حمایت مسئولین است. لذا شهرداری ابرکوه در حد توان و اعتبارات خود تلاش دارد از خدمات این مرکز حمایت کند.
مهندس سید مصطفی عظیمی رئیس هیئت مدیره این مجموعه نیز گفت: سرای سالمندان ابرکوه که در حال حاضر از حدود 25 سالمند و معلول نگهداری می‌کند در زمینی به مساحت ۱۸ هزار مترمربع و با زیربنای ۱۴۰۰ متر، در ۲ طبقه با اعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال احداث شده تا پاسخگوی بخشی از نیاز امروز شهرستان باشد.