جلسه رسمی شورا مورخ 3/9/98

با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با نام و یاد خداوند تبارک و تعالی  جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ابرکوه در محل رسمی شورا مورخ3/9/98با حضور اعضا شورا با ذکر تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید. در ابتدا اعضا شورا جهت گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی و بنیانگذار بسیج در محل ناحیه مقاومت بسیج به اتفاق شهردار محترم سید علیرضا رسولی حضور بعمل امد  که در جلسه از زحمات شبانه روزی بسیجیان و مجاهدت و ایثار در همه حوادث اعم از جنگ تحمیلی . زلزله . سیل تشکر و قدردانی بعمل امد . در این جلسه سرهنگ دوم ابرقویی اظهار داشت انشاالله در سال 98 جشن 40 سالگی بسیج که باعث افتخار کشور بوده برگزار خواهد شد و در اشوب ها و اغتشاشات اخیر بسیج نقش پررنگ و بسزایی داشت و در پایان از زحمات و تلاش های سرهنگ دوم ابرقویی تشکر و قدردانی شد.

مراجعه اقای دهقان به نمایندگی اهالی ساکنین شهرک بسیجیان کوچه 12 متری به طول 100 متر که حد واسط بلوار ابوریحان و کوچه بلوار ازادگان که مورد استفاده جمع کثیری از جمله منازل مسکونی فرهنگیان . منازل بهزیستی . دبیرستان صدرا  امام صادق . شهرک بسیجیان . مسکن مهر قرار می گیرد به شورا مراجعه و مقرر گردید با مشارکت اهالی و شهرداری به صورت توافق مورد آسفالت و بهره برداری قرار گیرد

مراجعه اقای حسین کوهی و محمد بخشنده پور در خصوص اسفالت کوچه نبوت 22 واقع در شهرک ولایت مقرر گردید تا پایان دیماه 1398 با توجه به اینکه کوچه های مجاور ان اسفالت شده و تنها لکه فضای سبز ان اسفالت نشده است اسفالت گردد.