پیام تبریک به مهندس حجت احمدی کارآفرین ابرکوهی

پیام تبریک به مهندس حجت احمدی کارآفرین ابرکوهی


پیام تبریک به مهندس حجت احمدی کارآفرین ابرکوهی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابرکوه، در پی انتخاب شایسته مهندس حجت احمدی کارآفرین ابرکوهی به‌عنوان صادرکننده برتر صنایع کوچک و متوسط استان یزد و اهداء لوح تقدیر از سوی محمود زمانی قمی استاندار یزد به وی، اعضای شورای شهر و سید علیرضا رسولی شهردار ابرکوه نیز، طی صدور پیامی این موفقیت را به وی تبریک گفتند.
متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه‌تعالی
امروزه یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و مسئولین کشور مقابله با بحران بیکاری با تکیه بر توان داخلی و تحقق شاخصه‌های اقتصاد مقاومتی است. کارآفرینی از طریق راه‌اندازی صنایع کوچک می‌تواند یکی از راهکاری قابل توجه برای این مهم و همچنین توسعه اقتصادی از طریق ایجاد اشتغال مولد و سرمایه‌گذاری جدید بر نیروهای انسانی کارآمد، باشد.
شناخت صحیح از فرصت‌ها و استفاده از نیروهای خلاق انسانی، به فرآیند کارآفرینی و توسعه ایران شتاب می‌بخشد که در این راستا آقای حجت احمدی مدیرعامل شرکت‌های شیکا (شرکت یاس کویر ابرکوه) و کوشش کاران شهرستان ابرکوه تا کنون توانسته است با به کار گیری اصول فوق در این زمینه به موفقیت‌های بسیاری دست یابد.
 لذا شهردار و اعضای شورای شهر ابرکوه انتخاب این کارآفرین نمونه را به‌عنوان صادرکننده برتر صنایع کوچک و متوسط استان یزد، به وی و همچنین همه فعالین حوزه صنعت، کار و تولید در شهرستان تبریک گفته و از درگاه احدیت برای ایشان سلامتی و سربلندی در عرصه فعالیت‌های اقتصادی را مسئلت داریم.
ابرکوه همیشه باشکوه
@shahrdariabarkuh
www.abarkooh.ir