سؤال رئیس شورای شهر مسئولین در سطح کلان برای مقابله با جنگ نرم فرهنگی چه اقداماتی انجام دادند؟

سؤال رئیس شورای شهر مسئولین در سطح کلان برای مقابله با جنگ نرم فرهنگی چه اقداماتی انجام دادند؟


سؤال رئیس شورای شهر مسئولین در سطح کلان برای مقابله با جنگ نرم فرهنگی چه اقداماتی انجام دادند؟

سؤال رئیس شورای شهر
مسئولین در سطح کلان برای مقابله با جنگ نرم فرهنگی چه اقداماتی انجام دادند؟
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابرکوه، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ابرکوه با حضور مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در محل دفتر امام‌جمعه ابرکوه برگزار شد.
طی این نشست علیرضا زارع زاده رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بزرگ‌ترین نیاز شهرستان ابرکوه در حوزه فرهنگ را، یک سالن چندمنظوره جهت برپایی برنامه‌های مختلف عنوان کرد.
زارع زاده تصریح کرد: ابرکوه دارای یک سالن آمفی‌تئاتر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است که اگر روزی این سالن به دلایل مختلف قابل‌استفاده نباشد، غالب برنامه‌های فرهنگی شهرستان نیز با مشکل مواجه خواهد شد.
وی در باب اهمیت مقوله فرهنگ، ابراز کرد: فرهنگ درعین‌حال که بسیار ارزشمند است مقوله بسیار گسترده‌ای است که در زمینه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، مذهبی، هنری و ... می‌توان به آن پرداخت. حال برای بررسی پیشرفت‌های فرهنگی، باید دید که مسئولان و متولیان فرهنگ در سطح کلان چه اقداماتی برای مقابله با جنگ نرم داشته‌اند.
رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه ادامه داد: به دنبال کم شدن احترام به عالم، روحانی و معلم ناخواسته باید منتظر آسیب‌های زیانباری باشیم که جامعه را تهدید می‌کند.
 زارع زاده با اشاره به دفاع همه‌جانبه رزمندگان ایرانی در مقابل هجوم و تجاوز دشمن در 8 سال جنگ تحمیلی، اذعان کرد: در دفاع مقدس جوانان این کشور توانستند هزاران کیلومتر از مرزهای ایران را صیانت کنند، اما امروز موشک‌های دشمن بسیار دقیق و حساب‌شده از سوی دشمن به خانه‌های ما نفوذ کرده است. دشمن برای سنین مختلف از کوچک و بزرگ فرزندان ایران برنامه‌ریزی کرده است که باید برای مقابله با آن در سطح کلان تصمیم‌گیری صورت گیرد.
اببرکوه همیشه باشکوه
@shahrdariabarkuh
www.abarkooh.ir
به کانال شهرداری ابرکوه در پیام رسان داخلی سروش بپیوندید.
https://sapp.ir/shahrdariabarkouh