خبرهای کوتاه از شهرداری ابرکوه

خبرهای کوتاه از شهرداری ابرکوه


خبرهای کوتاه از شهرداری ابرکوه

خبرهای کوتاه از شهرداری ابرکوه
?? پیگیری مجدد شهرداری بابت حل مشکل بارگیری مخلوط ؛ شهردار ابرکوه و مسئول امور مالی شهرداری ابرکوه با مصطفی نجاتی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد پیرامون مشکلات شهرداری در حوزه معادن در محل اداره کل صمت دیدار کردند.
?? امضاء توافق نامه فی ما بین شهرداری ابرکوه و اداره کل آب منطقه ای استان ؛  در راستای تسویه بدهی های شهرداری به بخشهای خصوصی و دولتی، شهرداری ابرکوه با امضای توافق نامه ای نسبت به تقسیط بدهی های شهرداری به آن اداره کل و پرداخت آن از آبان ماه سال جاری اقدام نمود.
 
?? مکاتبه شهردار ابرکوه با مهندس محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در راستای واگذاری کارگاه های مزاحم شهری؛  جهت حل و پیگیری مشکل چندین ساله اراضی کارگاههای مزاحم شهری،  مذاکرات و مکاتباتی با حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی صورت گرفت.لازم به ذکر است درخواست شهرداری ابرکوه توسط معاون استاندار به اداره کل راه و شهرسازی ارسال شده و امید است با حمایت های مسئولان استانی و اعضای شورای شهر، این مشکل 14 ساله برطرف و منافع شهرداری تأمین شود.
?? آغاز عملیات حصار کشی بهشت زهرا ابرکوه ؛ جهت جلوگیری از ورود برخی همشهریان که هشدارهای شهرداری را در مورد عدم ورود به بهشت زهرا جدی نمیگیرند، واحد خدمات شهری شهرداری با اجرای خاکریز، ایجاد مانع، داربست فلزی و فنس نسبت  به حصار کشی بهشت زهرا اقدام نموده است. امید است به منظور مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا همشهریان همکاری لازم را به عمل آورند.
?? بیش از ۱۰ هزار تن آسفالت در روزهای اخیر پخت و پخش شد.؛  جهت اجرای تعهدات به جا مانده در حوزه آسفالت شهری در مناطق سایتهای بسیجیان و  آزادگان ، با تولید قریب به ۱۰ هزار تن آسفالت توسط واحد عمران و شهرسازی طی چهار روز اقدام شد و لکه گیری و آسفالت سایر معابر نیز صورت گرفت.  
?? شهرداری ابرکوه مجدانه پیگیر حل موضوع دفع آبهای سطحی؛ در پی مکاتبات قبلی شهرداری با دستگاههای ذیربط و دیدار با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، در اداره کل مدیریت بحران استان، موضوع کنترل و هدایت دفع آب های سطحی غرب ابرکوه توسط شهرداری در مجموعه مدیریت بحران استان یزد پیگیری شد.