آنچه در جلسه شورا گذشت

آنچه در جلسه شورا گذشت


آنچه در جلسه شورا گذشت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ابرکوه، امروز یکشنبه مورخ 13 اسفندماه سال 96 جلسه علنی شورا به‌منظور رسیدگی به مشکلات مراجعین و همچنین بررسی برخی درخواست‌ها و نامه‌ها، با حضور کلیه اعضا و همچنین سید علیرضا رسولی شهردار ابرکوه، برگزار شد.
در ابتدا موضوع سفر محمود شاكري شمسي مديركل دفتر امور شهري،  و شوراهاي استانداري يزد به ابرکوه، جهت بازدید از بخش‌های مختلف و پروژه‌های مجموعه شهرداری و شورا، مطرح و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفت.
یکی از مباحث مهم تعیین تکلیف وضعیت تقاطع 15 دی(ورودیازسمت یزد) بود که به علت موقعیت ترافیکی و کاهش خطرات احتمالی دارای حساسیت بسیار بالایی بوده و در حال حاضر به علت عدم همکاری برخی مالکین آن منطقه، پروژه متوقف شده است؛ لذا مقرر گردید جلسه‌ای با حضور کلیه مسئولین ذی‌ربط و دادستان شهرستان برگزار و موضوع به‌صورت جدی پیگیری شود. ضمن اینکه سید علیرضا رسولی شهردار ابرکوه در سفر به مرکز استان و دیدار با مسئولین مربوطه اعلام کرد که تا قبل از پایان همین هفته جلسه فوق‌العاده‌ای جهت ساماندهی به وضعیت ورودی‌های ابرکوه، به ویژه ورودی از سمت استان یزد، برگزار می‌شود.
به درخواست محمدمهدی ابراهیم‌زاده مسئول انجمن صنفی رانندگان مبنی بر، برگزاری آزمون عملی و شهری اخذ گواهینامه پایه‌ یک رانندگی برای متقاضیان شهرستان ابرکوه در همین شهر، اعضای شورا نیز نظر مساعد خود را اعلام کرده و مقرر گردید تا در مرحله اول نامبرده موضوع را از نظر مکان‌یابی پیگیری و در جلسات بعدی راجع به چگونگی ادامه روند کار تصمیمات لازم اخذ شود.
برنامه‌ریزی جهت تجلیل از حمید محمدی پور قهرمان مسابقات مچ اندازی کشور که به تیم ملی نیز راه یافته است، تکریم مادران و همسران شهدا، حصار کشی و زیباسازی ورودی خیابان شهید رجایی از سمت میدان امام حسین (ع) که مسیر تردد گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است، تهیه ماکت بنای مربوط به مناره‌های نظامیه جهت معرفی و آگاهی بخشی بیشتر نسبت به این بنا نیز، اهم مواردی بود که در جلسه فوق مطرح و مورد مشورت و اظهار نظر اعضای شورا قرار گرفت.
ابرکوه همیشه باشکوه
@shahrdariabarkuh
Www.abarkooh.ir