به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه؛ پنجمين کارگاه آموزشى ايمنى و سلامت ویژه کارگران شهردارى در محل سالن آمفى تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى برگزار شد.
رسولی معاون شهردار در این خصوص اظهار داشت: کارگاه های شهردارى ابرکوه شامل دو بخش فعاليت هاى اجرايى و عمرانى خود شهردارى مى باشد و بخش ديگر تمام مسائل مرتبط در محدوده شهر اعم از پيمانکاران و ...هست که مى بايست منطبق بر ضوابط و آيين نامه هاى استانداردسازى و برابر با قانون کار، مديريت شود.
سيد عليرضا رسولی نماينده کارفرما در اين حوزه افزود: حفظ سلامت و ارتقاء کيفيت محيطى کارگران نيز در کارگاه آموزشى مذکور مدنظر بوده است و سعى شده است کارگران از مخاطرات شغلى و آسيب هاى محيط کار و... مطلع شوند تا علاوه بر صيانت از شان کارگران، بهره ورى کارگاه ها افزايش يابد.
وی ادامه داد:بررسى اصول علمى ارگونومى، طب کار و... نیز از ديگر امور مورد اشاره در این کارگاه بوده است.
معاون شهردار در پايان از اعضا کميته مزبور محمد رضا معماريان دبير و مسئول حفاظت فنى، علی رضا اسدى مسوول فنی، عباس معمارزاده نماينده کارگران و خانم فلاح زاده کارشناس بهداشت حرفه اى تقدير کرد و از تک تک کارگران به خاطر همراهی و همکاری تشکر و سپاسگزارى نمود.

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group