مسير سايت

عوارض خودرو

توجه (مهم) :

در صورت وجود هر گونه مغایرت در

اطلاعات سامانه و سوابق پرداختی،

با در دست داشتن اصل فیش واریزی

به واحد درآمد شهرداری ابرکوه

مراجعه نمائید.

ذكر روز

آمار بازدیدکنندگان

000916
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
216
0
8223
0
216
30458
916
آی‌پی شما: 54.211.225.175
امروز: پنج شنبه، 10 فروردين 1396
 
 

در طرح دو فوریتی شورای عالی استان ها؛ قانون تاسیس و نحوه اداره کتابخانه های عمومی کشور در اجلاس شورای عالی استانها به تصویت رسید

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ابرکوه، طرح دو فوریتی الحاق دو تبصره به ماده 6، قانون تاسیس و نحوه اداره کتابخانه های عمومی کشور در اجلاس مورخه 19/12/95 شورای عالی استان ها به تصویب رسید.


رضا ربانی، نماینده شورای عالی استان ها، اظهار داشت: از تاریخ ابلاغ این قانون کلیه هزینه های مرتبط در جهت ایجاد، راه اندازی، تجهیز و تامین نیروی انسانی و اداره کتابخانه های عمومی در شهر و حریم آن که توسط شهرداریها صورت پذیرفته یا می پذیرد هر ساله پس از ارائه صورت هزینه و تقویم و برآورد مالی شهرداری ذیربط به عنوان تمامی و یا بخشی از اجرای ماده فوق الذکر محاسبه و لحاظ می شود.
وی افزود: منظور از درآمد شهرداری ها، درآمدهای واقعی و نقدی بر اساس ردیف بخشنامه های وزارت کشور آمده، می باشد و درآمدهای غیر نقدی، وام ها، اوراق قرضه سکوک، اوراق مشارکت، کمک های دولت و سایر مورادی که در اعداد درآمدهای شهرداری نیست و درآمد محسوب نمی گردد.
ربانی بیان داشت: در ماده 6 آمده، شهرداری ها مکلفند همه ساله حداقل 5 درصد از در آمدهای خود را به منظور اداره امور کتابخانه ها در اختیار انجمن های کتابخانه های عمومی شهر مربوطه قرار دهند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

شعار سال 1395

اوقات شرعی

سامانه ارسال پیامک