مسير سايت

عوارض خودرو

توجه (مهم) :

در صورت وجود هر گونه مغایرت در

اطلاعات سامانه و سوابق پرداختی،

با در دست داشتن اصل فیش واریزی

به واحد درآمد شهرداری ابرکوه

مراجعه نمائید.

ذكر روز

آمار بازدیدکنندگان

001018
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
318
0
8325
0
318
30458
1018
آی‌پی شما: 54.211.225.175
امروز: پنج شنبه، 10 فروردين 1396
 
 

توجه ویژه شورا به درآمدزایی و رونق اقتصادی شهر ابرکوه

 

 

 

 رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه گفت رویکرد شورای اسلامی شهر ابرکوه در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی، توجه ویژه به درآمدزایی و رونق اقتصادی شهر ابرکوه است که در این راستا جلسات کارشناسی متعددی با کارگروه اقتصادی و صاحب نظران برگزار و پیشنهادات و راهکارهایی نیز در این زمینه ارائه گردیده است.
وی افزود شهر ابرکوه مستعد پیشرفت و سرمایه گذاری می باشد لذا از کلیه شهروندان به ویژه علاقمندان به سرمایه گذاری در شهر دعوت می گردد تا در طرح های اقتصادی شهر از جمله : عمرانی ، خدماتی، حمل و نقل ، گردشگری (نظیر کارخانجات آسفالت ، تولید شن و ماسه ، احداث هتل و رستوران سنتی، راه اندازی پاساژ، احداث میدان میوه و تره بار و تجهیزات بیمارستانی و ... ) به طور فعال مشارکت نمایند .
مهندس جلایی از شهردار ابرکوه خواست ضمن آماده نمودن و ارائه طرح های سرمایه گذاری، مردم را جهت این امر مهم تشویق و ضمانت مکفی نماید.
در پایان وی تاکید کرد همشهریان گرامی می توانند جهت ارتباط با شورای اسلامی شهر یا ارائه انتقادات و پیشنهادات  و مشکلات شهر با دبیر شورای اسلامی شهر ابرکوه جناب آقای علیرضا آدمی( شهرداری ابرکوه) در ارتباط باشند. همچنین جهت دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ، روزهای یکشنبه هر هفته به سالن شورا مراجعه نمایند .

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

شعار سال 1395

اوقات شرعی

سامانه ارسال پیامک