مسير سايت

عوارض خودرو

توجه (مهم) :

در صورت وجود هر گونه مغایرت در

اطلاعات سامانه و سوابق پرداختی،

با در دست داشتن اصل فیش واریزی

به واحد درآمد شهرداری ابرکوه

مراجعه نمائید.

ذكر روز

آمار بازدیدکنندگان

1468117
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
414
508
5367
1453238
35197
53023
1468117
آی‌پی شما: 54.158.39.172
امروز: جمعه، 08 ارديبهشت 1396
 
 

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد؛ از شهردار ابرکوه به علت همکاری در ترویج کتابخوانی تجلیل کرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، حسین حاتمی، شهردار ابرکوه به دلیل توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در این شهرستان، از سوی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد تجلیل شد.
 شهردار ابرکوه همواره در راستای حمایت از فرهنگ کتابخوانی پیشقدم بوده و این تجلیل به سبب حمایت های مادی و معنوی او از کتابخوانان صورت گرفته است.

تقدیر فرماندهی سپاه استان یزد از شهرداری ابرکوه

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، با اهدا لوحی توسط سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی، فرمانده سپاه الغدیراستان یزد، از شهردار ابرکوه به عنوان تلاشگر در عرصه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و بومی محلی تقدیر شد.
لازم به ذکر است شهرداری ابرکوه با تلاش جهت سالم‌سازی فضای عمومی شهر نظیر شوارع و معابر،  پارک‌ها و بوستان‌ها و بهینه‌سازی و غنی‌سازی اوقات فراغت، اصلاح محلات و بویژه همکاری با نهادهای فرهنگی، برنامه های متعددی را در این زمینه اجرا نموده است.

محمود فلاحزاده، رئیس شورای اسلامی شهرستان ابرکوه؛ بلوار شاهد ابرکوه، نیازمند تأمین اعتبار جهت تکمیل می باشد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، محمود فلاح زاده، رئیس شورای اسلامی شهرستان ابرکوه، در گفتگو با روابط عمومی شهرداری اظهارداشت: طی نامه ای به مهندس میرمحمدی، استاندار یزد را از حادثه خیز بودن بلوار شاهد ابرکوه مطلع نموده و خواستار اعتبار ویژه جهت تکمیل این پروژه شدیم.

رضا ربانی، عضو شورای عالی استان ها؛ طرح پاسخگویی مدیران اجرایی کشور به شوراهای اسلامی به تصویب رسید

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ابرکوه، در جلسه کمیسیون و اجلاس رسمی شورای عالی استان ها، طرح پاسخگویی مدیران اجرایی کشور به شوراهای اسلامی در26 ماده و 10 تبصره، به تصویب رسید.
رضا ربانی، نماینده شورای عالی استان ها، اظهار داشت: از آنجایی که برابر مستندات قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که در بنده های هفتگانه اصول 6-7-12-100 و 103 آمده است مسئولین اجرایی کشور باید در حیطه قانون پاسخگوی شورا ها باشند.

در طرح دو فوریتی شورای عالی استان ها؛ قانون تاسیس و نحوه اداره کتابخانه های عمومی کشور در اجلاس شورای عالی استانها به تصویت رسید

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ابرکوه، طرح دو فوریتی الحاق دو تبصره به ماده 6، قانون تاسیس و نحوه اداره کتابخانه های عمومی کشور در اجلاس مورخه 19/12/95 شورای عالی استان ها به تصویب رسید.

شعار سال 1396

من شعار امسال را
«اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی
عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛
این مجموع نقاطی است که
بایستی همه بر روی آن متمرکز بشوند

اوقات شرعی

سامانه ارسال پیامک