محسن فلاح زاده مسئول خدمات شهری شهرداری ابرکوه با عنوان این خبر گفت: در ادامه خرید 5 سری مخزن جمع آوری مواد بازیافتی و نصب آن در نقاط پر رفت و آمد شهر در ماه گذشته، اکنون نیز 3 سری دیگر از این مخازن خریداری شده است.
وی افزود: این سطل ها در ابتدای خیابان نظامیه، میدان بسیج و روبروی بیمارستان خاتم الانبیاء نصب گردیده که شامل تفکیک کاغذ و مقوا، فلز و پلاستیک می باشد.
فلاح زاده در پایان تصریح کرد: از شهروندان عزیز خواستاریم از ریختن زباله تر در سطل ها خودداری کرده و با دقت نسبت به ریختن زباله در سطل مربوطه اقدام نمایند.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group