به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه؛ عملیات اجرایی میدان آقامیرعظیم در محل تقاطع خیابان فجر و زیر گذر آقامیرعظیم پس از تصویب در شورای ترافیک آغاز شده است.
محمدرضا معماریان کارشناس عمران و ترافیک شهرداری ابرکوه مکان فوق الذکر را محل پرحادثه ای دانست و افزود: این میدان در جهت کاهش سرعت، رفع مشکلات حادثه خیزی، تسهیل تردد، ترافیک و ایمنی عابران طراحی شده است که شعاع آن 11 متر می باشد.
وی در پایان اذعان داشت: با تملکات صورت گرفته جهت آزاد سازی حاشیه این میدان، امید است عملیات عمرانی آن با سرعت هر چه بیشتر پیش رفته و تا قبل آغاز ایام محرم به بهره برداری برسد.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group