محمدرضا معماریان کارشناس عمران و ترافیک شهرداری ابرکوه بیان داشت: روکش آسفالت خیابان نسفی حدفاصل سه راه قدمگاه امام رضا(ع) تا چهارراه آیت الله نجفی در حال انجام می باشد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اوضاع نابسامان آسفالت خیابان مذکور در همین راستا شهرداری ابرکوه با هدف بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری عملیات روکش آسفالت را آغاز نمود.
معماریان افزود: مساحت روکش آسفالت خیابان نسفی 13 هزار مترمربع می باشد که 1600 تن آسفالت توپکا در آن مورد استفاده قرار گرفته و هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد ریال را دربرداشته است.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: به یاری خداوند طی روزهای آتی خیابان نظامیه از چهارراه آیت الله نجفی تا میدان میراث عملیات روکش آسفالت آن به اجرا در خواهد آمد.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group