حمید رستگار مسئول فنی و عمران شهرداری ابرکوه با اعلام این خبر گفت: در ادامه  عملیات اجرایی احداث بلوار نبی اکرم(ص) حدفاصل بلوار جمهوری اسلامی( استخر شهید صالحی) تا تقاطع 15 دی، عملیات سنگبرداری بخشی از این مسیر در حال اقدام می باشد.
وی ادامه داد: این بلوار با هدف تکمیل رینگ شهری، ساماندهی اراضی دولت آباد، اصلاح شیب معابر شکل گرفته در آن و حذف ترابری جاده ای بخشی از معابر به طول دو و نيم کیلومتر و عرض 35 متر احداث می گردد که هم اکنون پس از خاکبرداری، عملیات سنگبرداری مسیر نیز از جلو سالن ورزشی شهید نعمت الله فلاح زاده در حال انجام می باشد.
گفتنی است هزینه های احداث این بلوار بیش از چهل میلیارد ریال برآورد گردیده است.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group