روابط عمومی شهرداری ابرکوه از برگزاری جشن شهروندی خبر داد و گفت: سلسله برنامه های جشن شهروندی مدت چهار سال است که به طور مداوم همزمان با ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت  در شهر ابرکوه برگزار می شود.
بابایی تصریح کرد: این جشن در دور چهارم خدمت شورای اسلامی شهر و شهرداری ابرکوه  هر سال با برنامه های متنوع و شاد با هدف ارتقاء روحیه نشاط و شادی شهروندان برنامه ریزی گردیده است.
این مسئول با اشاره به برنامه ی این مراسم شامل  اجرا، خوانندگی، نمایش طنز، مسابقه، به همراه نورافشانی و قرعه کشی ویژه، افزود: چهارمین جشن بزرگ شهروندی با حضور هنرمند محبوب حمید لولایی مورخ 13/5/96 جمعه ساعت 21 در استادیوم شهید پوراکبری برگزار می گردد.
وی در پایان از کلیه شهروندان خواست علاوه بر اطلاع رسانی، با حضور سبز خود، زینت بخش  این مراسم باشند.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group