رضا ربانی عضو شورای اسلامی شهر ابرکوه در چهارمین دوره گفت: بالاخره پس از سالها پیگیری و مکاتبات قانون توزیع ارزش افزوده در بین شهرداری ها و دهیاری های کشور در برنامه ششم توسعه اصلاح شد.
وی افزود: بر اساس قانون قبلی که حقوق برخی از شهرها در آن نادیده گرفته شده بود سرانه دریافتی پرداختی به شهرداری ها در یک استان گاهی تا ده ها برابر متفاوت بود ولی در قانون جدید این پرداختی ها بر اساس جمعیت شهر و روستا توزیع خواهد شد که صورت عادلانه تری دارد.
عضو عالی شورای استان ها در دوره چهارم در این باره گفت: طی سال های گذشته(دو دوره شوراها) شورای شهرهای کم درآمد کشور به اتفاق مسئولین اجرایی استان ها و نمایندگان مورد نظر و تصویب طرحی در شورای عالی استان ها و پیشنهاد شهرداری های ذینفع به مجلس شورای اسلامی بالاخره این طرح از طریق دولت در برنامه ششم توسعه به تصویب مجلس و شورای نگهبان رسید که از ابتدای سال جاری در مرحله اجرا است.

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group