ساخت و نصب تابلوهاى مصور و شکيل شهداى گرانقدر شهر ابرکوه آغاز شده است.
سید علیرضا رسولی معاون شهردار ابرکوه با اعلام اين خبر گفت: به منظور ارتقاء جايگاه رفيع شهادت و پاسداشت ارزش هاى شهداى معزز دفاع مقدس در شهر ابرکوه، اين طرح با ساخت تابلوهاى معرفى معابر با تصاوير شهدا شروع شده است.
سيدعليرضا رسولى در ادامه افزود: اين طرح بالغ بر دويست ميليون ريال هزينه ساخت خواهد داشت که عمليات نصب آن در پاييز سال جارى انشاا...اجرايى خواهد شد.
وى ضمن تشکر از زحمات و همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و عوامل اجرایی این کار گفت: ان شاءالله بتوان رشادت ها و اهداف اصلى شهداى معزز را زنده نگه داريم و با این طرح زادگاهشان را احيا کنيم.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group