سید علیرضا رسولی معاون شهردار ابرکوه در حاشیه بازدید از طرح میدان شهیدان آدمی گفت: این میدان در قالب پروژه اصلاح هندسى و ترافيکى بلوار امام على(ع) در حال احداث هست که داراى پيشرفت فيزيکى 80 درصد مى باشد.
رسولی با اعلام جزئيات اين طرح گفت: بالاترين شعاع اين ميدان به طول 55 متر مى باشد و از خصوصيات ديگر آن اصلاح ورودى خيابان امامزاده عباسعلى روستاى مريم آباد، پارکينگ جلو ساختمان جديد فرمانداری و اصلاح اتصال آن به باند کندرو و شهرک ولايت مى باشد.
وى ابراز اميدوارى کرد که اين طرح مهم و تاثير گذار در مردادماه به يارى خدا افتتاح خواهد شد که در پایان از همراهى کليه اعضاء محترم شوراى اسلامى شهر و همچنین شهروندان تقدير و سپاسگزارى نمود.

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group