شهرداری ابرکوه اقدام به خرید تعداد 20 سطل زباله گالوانیزه جهت نصب در سطح معابر اصلی شهر و جمع آوری مکانیزه زباله نموده است.
محسن فلاح زاده مسئول خدمات شهری شهرداری ابرکوه با اعلام این خبر گفت: این 20 عدد سطل زباله در مسیرهای اصلی شهر و محل تجمیع زباله در آینده ای نزدیک استقرار خواهند یافت.
فلاح زاده افزود: این سطل ها جهت جلوگیری از انتشار زباله و رفع آلودگی توسط حیوانات موذی و جمع آوری زباله ی معابر که بعضاً به دلیل تجمیع در برخی نقاط چهره نازیبایی ایجاد می نماید؛ به صورت مکانیزه توسط خودروهای سنگین حمل زباله بارگیری و تخلیه خواهند شد.
وی در پایان بیان داشت: سطل های گالوانیزه با هزینه ای بالغ بر صد و پنجاه میلیون ریال توسط شهرداری خریداری شده که مورد استفاده عموم قرار خواهند گرفت.

 

 

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group