به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه؛ مشکلات کشتارگاه شهرستان شامل انشعابات آب و گاز توسط شهرداری در حال پیگیری می باشد و در آینده نزدیک مرتفع خواهد گردید.
آقای محسن فلاح زاده مسئول خدمات شهری شهرداری ابرکوه با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش کشتار در سالهای اخیر و نیاز مبرم کشتارگاه به میزان آب بالا جهت نظافت سالن و کشتار دام، اقداماتی صورت گرفته و با خرید پمپ تقویت آب و نهایتا خرید مخزن مجزا این کمبود برطرف می شود.
وی در ادامه افزود: این کشتارگاه همچنین به علت مشکلات مسیر انشعاب گاز تاکنون از نعمت گاز بی بهره بوده که در این خصوص هماهنگی های لازم صورت گرفته و با زیرسازی و آماده سازی مسیر، به زودی کشتارگاه دام ابرکوه به لوله کشی گاز مجهز خواهد شد.

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group