محسن فلاح زاده مسئول خدمات شهری شهرداری ابرکوه گفت:طرح تابستانه ی تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار از اول مرداد ماه به مدت دو ماه اجرا می شود.
وی افزود: شهروندان می توانند با مراجعه به شرکت طنین شهر ابرکوه واقع در خیابان نظامیه-جنب پارک موتوری شهرداری نسبت به تحویل کاغذهای باطله خود اقدام و لوازم التحریر نو دریافت کنند.
فلاح زاده با بیان اینکه طرح جامع پسماند توسط این واحد تهیه شده و مراحل نهایی تصویب را می گذارند، گفت دانش آموزان و دانشجویان باید نسبت به تفکیک زباله ها توجه داشته باشند، تصریح کرد: در راستای ارتقاء فرهنگ بازیافت مواد و ایجاد انگیزه و آشنایی شهروندان با اهمیت این مقوله و همچنین تفکیک زباله های خشک و تر ، شهرداری ابرکوه اقدام به اجرای این طرح نموده است.

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group