محسن فلاح زاده مسئول خدمات شهری شهر ابرکوه گفت: عوامل سرقت بازیافت شهر ابرکوه که بدون هیچ گونه اخذ مجوز و قرادادی اقدام به جمع آوری بازیافت از ایستگاه مدفن زباله در کیلومتر 35 ابرکوه-یزد را نموده بلافاصله پس از اطلاع سریعا با همکاری ماموران نیروی انتظامی دستگیر شده اند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر ایستگاه مدفن زباله تحت نظر پیمانکار خدمات شهری شرکت طنین شهر ابرکوه می باشد که این شرکت اکثر سهامداران آن را کارگران زحمت کش شهرداری تشکیل می دهند و از محل جمع آوری بازیافت درآمدی حاصل شرکت شده و مستقیما کارگران این مجموعه از آن بهره می برند که گاها افراد سودجو از این موقعیت سوءاستفاده کرده و اقدام به سرقت بازیافت می نمایند.

اطلاعات تماس


تلفن شهرداری :    03532820531
شماره دورنگار:     03532823097
سامانه پیام کوتاه:     50005000282363
کدپستی:   8931649559

فضای مجازی: @shahrdariabarkuh
پست الکترونیک:   info@abarkooh.ir

تاریخچه شهر

اَبَرکوه (نیز: ابرقو) شهری است در استان یزد ایران. این شهر مرکز شهرستان ابرکوه است و در بخش مرکزی این شهرستان قرار گرفته‌است. این شهرستان در مسیر اتوبان یزد - اقلید - یاسوج قرار دارد. هم چنین موقعیت جغرافیایی این شهر توریستی و باستانی در میان سه شهر تاریخی ایران زمین اصفهان، یزد و شیراز می‌باشد بطوریکه بطور تقریبی در میان مثلث این سه شهر واقع می‌باشد. ابرکوه طبق اعلام اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بخاطر داشتن آثار طبیعی و باستانی شاخص جزو ۱۴ شهر نمونه گردشگری ایران می‌باشد.

ادامه مطلب...

Template Design:Dima Group